Bloomea Zümrüt Işıltısı - Sehnaz Askeroglu Academy

Bloomea Zümrüt Işıltısı Nedir?

Bloomea Zümrüt Işıltısı; Cildi pürüzsüzleştirmeyi ve cilt tonunu eşitlemeyi mümkün kılarken birçok cilt sorununu azaltmaya olanak sağlamaktadır. Zaman, hava koşulları, stres, beslenme alışkanlıkları, genetik gibi çok sayıda faktör cilt sağlığı üzerinde rol oynamaktadır. Bloomea veya diğer adıyla Zümrüt Işıltısı son dönemlerin en etkili cilt bakım tekniklerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Zümrüt Işıltısı Uygulamasının Avantajları Nedir?

Zümrüt Işıltısı uygulaması cilt yüzeyini düzeltmeye yardımcı olur ve rahatsızlık yaratan cilt görünümünün cilt tonu eşitsizliğinin iyileştirerek doğal bir ışıltı kazanmasını sağlar. İnce kırışıklıkları en aza indirmeyi mümkün kılar. Aynı şekilde gözenekleri sıkılaştırıp cildin gerginleşmesine yardımcı olur ve daha genç bir görünüm elde etme fırsatı sunar. Tüm bunların yanı sıra çeşitli cilt sorunları, hamilelik, cerrahi operasyon ve güneşten kaynaklanan lekeler ile çatlakların da onarılmasında etkili olur.

Zümrüt Bakımı Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Zümrüt bakımının etkili olabilmesi için kaç seans uygulama gerektiği de yine kişiden kişiye değişmekle birlikte genellikle 4 ya da 5 seans uygulamanın yeterli olduğu gözlemlenmiştir.

Kimler Zümrüt Bakımı Yaptırabilir?

Bloomea; cilt kalitesini artırmak isteyen, gözeneklerinin sıkılaşmasına ihtiyaç duyan, lekeli görünümün azalmasını isteyen ve cilt tonunu eşitlemek isteyenler her yaştan bireyler uygulayabilir. Bunların yanı sıra uygulandığı cilt yüzeyini esnek ve daha yumuşak hale getirmeye yardımcı olan zümrüt bakımı, kırışıklıkların da minimuma indirilmesinde etkili oluyor. Yüz, el, boyun ve dekolte bölgesinde güvenle uygulanabilen zümrüt bakımı; kilo alıp verme, hamilelik gibi nedenlerden dolayı ciltte oluşan çatlak görünümünün azaltılmasında etkilidir.  

UYGULAMA ADIMLARI

MAKRO-EKSFOLİASYON

Cihaz çalıştırıldığında uygulama başlığı yüksek frekansda titreşmeye başlar ve zümrüt uçların yüzeyi cilt düzensizliklerini katman katman yok ederek cildi pürüzsüzleştirir ve cilt tonunu eşitler: Bu işlem Makro-eksfoliasyon aşamasıdır. Kişide sadece, tamamen acısız bir sürtünme ve titreşim hissi olur.

MİKROVİBRASYON

İlk aşamadan sonra, zümrüt uçların eksfoliasyon yüzeyi sıyırılır ve alttaki silikon katman açığa çıkarılır. Cilde yüksek oranda kolajen, elastin ve hyalüronik asit içeren Bloomea® Krem birkaç damla sürülür. Sonra Bloomea® Zümrüt Işıltısı’nın ikinci aşaması olan yüksek frekanslı vibrasyon terapi başlatılır. Bu işlem cildi derinlemesine uyarır, elastin ve kolajen üretimini arttırarak ciltte sıkılaşma ve canlanma sağlar.

IŞIK TERAPİSİ

Seans boyunca başlıktan yayılan 633 nm dalga boyundaki kırmızı led, Makro-eksfoliasyon ve Mikrovibrasyon’un cilt yenileme etkisini destekler. Cildi rahatlatır ve kontrollü hasarın iyileşmesini hızlandırır. Blooméa® Zümrüt Işıltısı’nIn tek seansı ortalama 30 dakika sürmektedir.

Bloomea Zümrüt Işıltısı Tedavi Fiyatları 2022

Bloomea zümrüt ışıltısı tedavi fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.