Emsculpt - Emtone Kombine Uygulama - Sehnaz Askeroglu Academy

EMSCULPT NEO – EMTONE

EMSCULPT NEO İLE 30 Dakikada 20.000 Mekik Etkisi

Emsculpt NEO emtone
Daha Fazla Kas Daha Az Yağ prensibi ile globalde etkinliği kanıtlanmış olan EMSCULPT NEO 2 teknolojiyi bir arada kombinleyerek yağ yakarken kas yapan 30 dakikalık bir non-invaziv vücut şekillendirme işlemidir.
emsculpt neo nasıl çalışır

Emsculpt Neo nasıl çalışır?

EMSCULPT NEO başlıklar aracılığıyla senkronize RF ve HIFEM+ enerjilerinin yayılmasıyla çalışır.

Radyofrekans ısıtması nedeniyle, kas sıcaklığı hızla birkaç derece yükselir. Bu, herhangi bir antrenmandan önce bir ısınma aktivitesinin yaptığına benzer şekilde, kasları kasılmaya hazır hale getirir. Tedavi başladıktan kısa bir süre sonra yağ hücrelerindeki sıcaklık, kalıcı yağ hasarına neden olacak seviyelere ulaşır.

Beynin sınırlamalarını atlayan HIFEM+ enerjisi, bölgedeki kas liflerini gönüllü egzersiz sırasında elde edilemeyen yoğunluklarda kasar. Bu aşırı kasılma, kası adapte olmaya zorlar, bu da kas liflerinin ve hücrelerinin sayısında ve büyümesinde önemli bir artışa neden olur. Klinik çalışmalar, ortalama olarak %25 kas hacmi artışı göstermiştir.

yağ eritme kas geliştirme

2’si 1

arada

RF

HIFEM+

blank

Ortalama
%30
Daha Az Yağ

emsclupt vücut şekillendirme

Ortalama
%25
Daha Fazla Kas

Emtone İle Selülit Azalması

EMTONE, selülit ve sarkmış cildin tüm ana nedenlerini invaziv olmayan bir şekilde ortadan kaldırmak için aynı anda hem termal hem de mekanik enerji sağlayan ilk ve tek cihazdır. EMTONE, Termal ve mekanik enerjiyi birlikte kullanarak ameliyatsız selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma işlemi yapan ilk FDA onaylı dual sistemdir. Selülit tedavisi arayanlar ve aynı zamanda cilt sıkılaştırma işlemi de düşünenler için en etkili sistemdir.

blank

Emtone Nasıl Çalışır?

Monopolar Radyofrekans ve Şok Dalga Enerjisinin birlikte eş zamanlı kullanımı, selüliti oluşturan nedenleri bastırmak ya da baskılamak yerine ana nedenlerin tedavi edilmesini sağlar. Uygulama sonunda sadece gözle görülür etki değil derin dokuda iyileşme hissedilir bir şekilde olmaktadır.

Öncesi ve Sonrası

İletişim Formu

İletişim formumuzu doldurun hemen dönüş yapalım